Leasing nebo úvěr u automobilů - kdy a proč ?

Leasing a úvěr | Novinky a aktuality | Leasing nebo úvěr u automobilů - kdy a proč ?

V současné době nabízíme leasing a úvěr na všechny nové osobní i užitkové a nákladní automobily (pro začínající podnikatele bohužel financování na nákladní automobily neposkytujeme ? to se však netýká např. nového s.r.o., které je ?pokračovatelem? živnosti).

Dále provádíme leasing a úvěr na ojeté užitkové a nákladní automobily. Financujeme automobily od roku výroby 1998 a pořizovací ceny od 180 000 Kč. Na ojeté osobní automobily nabízíme nyní jen úvěr.
Od 1.1. 2009 totiž začala platit novela zákona o DPH, „díky“ které je leasingová společnost nucena připočíst k ojetému osobnímu autu 19% DPH. Úvěru se toto ustanovení netýká.

Z toho stejného důvodu již neprovádíme v současné době na ojeté osobní automobily zpětný leasing. U ojetých užitkových a nákladních automobilů zůstává možnost zpětného leasingu i nadále.

Leasing na automobily nyní musí trvat 5 let, nabízíme proto sjednání tzv. zkráceného splácení, tzn. že např. platíte 3 roky a zbývající roky jsou splátky nulové ? platíte jen pojištění. Chápeme, že toto nemusí každému vyhovovat a i proto nabízíme úvěr, kde se doba nájmu rovná počtu splátek. Obecně ale u nás platí, že leasing je levnější než úvěr ? jsme u leasingu majitelé vozu a máme lepší právní záruky. Můžeme Vám proto zaslat nabídky obou variant ? leasingu i úvěru , případně to můžete nechat na nás, abychom vybrali pro Vás levnější variantu.

Online kalkulace leasingu a úvěru

Vypočítejte si výši splátek. Cenu zadávejte bez DPH a bez teček a mezer.


Rychlá navigace


Novinky a aktuality

Online Leasingová i úvěrová kalkulačka na leasing a úvěr na stroje, přístroje, technologie

Spočtete si ihned splátky - Online kalkulačka - výpočet výhodných splátek na leasing a úvěr 2018 na stroje, přístroje, vybavení firem. Již od 50 tis. Kč bez DPH.

Operativní leasing na stroje, přístroje a techniku

Operativní leasing nových i starších strojů, přístrojů, techniky

Leasing bez akontace na stroje,technologie, přístroje

Stroje , technologie, přístroje na leasing bez akontace

Kontaktujte násB-LEASING

B-LEASING CZ s.r.o.
Jinačovice 29
664 34 Kuřim


Jsme Vám k dispozici i na našich pobočkách: Praha, Brno, Plzeň, Jihlava, Zlín, Ostrava, Chomutov.

Tel.: 541 240 845
Mobil: 777 222 356
E-mail: b-leasing@b-leasing.cz