Kalkulace leasingu a úvěru online

Autoservisní technika pro autoservisy a pneuservisy

Garáže na úvěr nebo leasing. Uvažujete o pořízení garáže či garážové – autoservisní techniky pro autoservis nebo pneuservis na leasing nebo úvěr? Za stejných podmínek nabízíme obojí. Leasing i úvěr poskytneme
například na zvedáky pro osobní i užitkové automobily, hydraulické jeřáby, vyvažovačky a zouvačky, soustruhy a frézy, hydraulické dílenské lisy, odsávací techniku, rovnací stroje, testovací linky, svářečky, pumpy, kompresory, pneuhustiče, obráběcí stroje, geometrii kol, lakovací kabiny, servisy a plničky klimatizací, zkušebny brzd a tlumičů, čistící techniku a úklidové stroje pro autoservisy a podobné. Leasing a nebo úvěr na tuto autoservisní techniku poskytujeme již od 50 000 Kč bez DPH, našim stálým dodavatelům i na částku nižší. Využijte naši on-line leasingovou kalkulačku leasingu nebo úvěru na garážovou techniku a veškeré vybavení pro autoservis a pneuservis a vypočítejte si leasingové či úvěrové splátky. Leasing nebo úvěr poskytujeme i na starší autoservisní techniku pro autoservisy a pneuservisy.

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.