Kalkulace leasingu a úvěru online

Chladicí boxy a další chladírenská či mrazicí technika, průmyslové chlazení

Uvažujete nad pořízením chladicí, chladírenské či mrazicí techniky a technologie nebo průmyslového chlazení do Vaší firmy? Za stejných podmínek nabízíme také úvěr na chladící techniku, úvěr na mrazící techniku a průmyslové chlazení. Poskytneme například úvěr i leasing na chladící techniku, mrazící techniku, chladicí boxy, průmyslové klimatizace, průmyslové chlazení ,tepelná čerpadla, chladicí polyuretanové panely, industriální panely, izolační panely, servisy a plničky klimatizací a jiné chladírenské nebo mrazírenské technologie. Zařídíme například leasing i úvěr na mrazící a chladicí techniku -chladící zařízení od Lahntechnik GmbH, dále značek Polistamp, Kingspan, Dixell, Eliwell, Artel, Sinclair, Unis, Cube, Technoblock, Nepa, Sharp a další chladicí techniku. Využijte naši nabídku leasingu na chladící a mrazící technologie a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky. Chladící a mrazící techniku na leasing nebo úvěr poskytneme již od ceny 50 000 Kč bez DPH.
Poskytujeme leasing nebo úvěr i na starší použité stroje a chladící, chladírenskou a mrazící techniku.

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.