Leasing, úvěr a dovoz aut ze zahraničí

Hledáte auto, zabavené pro neplacení leasingu? Našli jste si sami auto v zahraničí a nemáte finance na jeho koupi? Leasingové společnosti nechtějí auto zaplatit dopředu do ciziny? Hledáte auto, které je levnější, má garantovaný původ, je pravidelně a odborně servisované? Hledáte firmu na dovoz aut z Německa i celé EU?

Máme pro Vás řešení.

Prověříme – dovezeme – vybavíme českým TP a zajistíme nejvýhodnější financování koupě.

Na objednávku lze dovézt buď konkrétní, Vámi vybrané auto nebo si vyberete přes internet auto kdekoliv v Evropě sami s poradenstvím našeho odborníka. V obou případech Vám zajistíme nákup auta v zahraničí za naše finanční prostředky a poté financování úvěrem nebo leasingem. Financování lze schválit samozřejmě dopředu před dovozem auta do ČR.

Nabízíme dovoz ojetého i nového auta ze zahraničí, hlavně z Německa, kde máme dlouhodobé, stálé partnery. Před převzetím si naši zkušení odborníci odborně zkontrolují původ a stav vozidla .
Nedovážíme havarovaná auta, která se opraví a prodávají se pak jakoby se nic nestalo..

Auta ze zahraničí jsou často s vyšší kvalitou než zakoupené u nás, což je způsobené výrobou i distribucí a z důvodů přísného přístupu příslušných úřadů zejména v SRN.

Služby zkušeného odborníka Vám ušetří čas i peníze a není zanedbatelné – např. v posledním případě klientem vybrané auto Mazda za velmi výhodnou cenu by muselo projít schválením evropské homologace a toto by finančně klienta vyšlo až na 50 tis. Kč. Ale zjistil by to až při přihlašování auta?

Existují případy, kdy je výhodnější – zejména u některých modelů ve vyšších výbavách nebo obecně nad 500 tis. Kč bez DPH – dovézt ze zahraničí i úplně nové auto. I v tomto případě umíme dobře poradit a veškeré úkony spojené s dovozem – technické i administrativní – provedeme za klienta.

Auto si můžete např. v Německu najít sami a my Vám pak zajistíme dovoz auta ze zahraničí do ČR a vyřízení všech formalit s tím spojených. Aktuální nabídku aut v Německu můžete najít na mobile.de

Pokud máte zájem o naše služby v této oblasti, kontaktujte nás prosím buď telefonicky nebo raději prostřednictvím našeho formuláře.

Formulář pro dovoz aut i na leasing a úvěr aut ze zahraničí

Děkujeme za zájem o náš produkt – dovoz aut ze zahraničí. Rádi Vám zašleme současnou nabídku vozidel nebo poskytneme cenovou nabídku našich služeb i pokud máte konkrétní auto vybrané v zahraničí sami.


Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se B-LEASING CZ s.r.o., se sídlem Jinačovice 29, 66434 Kuřim, IČ 26910713, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Adresa, Email, Příjmení, Telefon, 14 dní. Tyto údaje zpracováváme za účelem dotazník k poskytnutí informací , nutných k zaslání nabídky financování. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Adresa, Dodací adresa, Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 14 dní. Tyto údaje zpracováváme za účelem informace jsou nutné k zaslání individuální nabídky financování.

Vaše práva

Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email b-leasing@b-leasing.cz nebo na sídlo naší společnosti: B-LEASING CZ s.r.o., Jinačovice 29, 66434 Kuřim.