Úvěr a leasing automobilu

Úvěr a leasing na automobily od 180 000 Kč

Leasing nebo úvěr - kdy a proč?

Děkujeme za Váš zájem o naše produkty - úvěr a leasing na automobily. Rádi Vám zašleme nabídku, prosíme o vyplnění formuláře.
V současné době nabízíme leasing a úvěr na všechny nové osobní i užitkové a nákladní automobily (pro začínající podnikatele bohužel financování na nákladní automobily neposkytujeme – to se však netýká např. nového s.r.o., které je „pokračovatelem“ živnosti).

Dále provádíme leasing a úvěr na ojeté osobní, užitkové a nákladní automobily. Financujeme osobní a užitkové automobily od roku výroby 2008 a pořizovací ceny od 180 000 Kč. Nákladní automobily financujeme individuálně bez omezení roku výroby , záleží na stavu automobilu a bonitě firmy.

Leasing na nové i starší automobily trvá 54 měsíců. Chápeme, že toto nemusí každému vyhovovat a i proto nabízíme úvěr, kde se doba nájmu rovná počtu splátek. Úvěr je výhodnější v tom, že si můžete nárokovat ihned celé DPH z pořizovací ceny, u leasingu si DPH nárokujete postupně.

Děkujeme za Váš zájem o naše služby.

Stáří vozidla

Maximální stáří vozidla po skončení doby financování je 108 měsíců (9 let) a max. délka smlouvy 72 měsíců. Možné jsou tedy následující kombinace stáří vozy a max. délky smlouvy:

Stáří vozu (roky) Max. délka smlouvy (měsíce)
1 72
2 72
3 72
4 60
5 48
6 36

Pokud by byl počet splátek omezen, uvedeme toto na zaslané nabídce.

Závaznou žádost o úvěr si můžete stáhnout v sekci Žádosti.

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se B-LEASING CZ s.r.o., se sídlem Jinačovice 29, 66434 Kuřim, IČ 26910713, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Adresa, Email, Příjmení, Telefon, 14 dní. Tyto údaje zpracováváme za účelem dotazník k poskytnutí informací , nutných k zaslání nabídky financování. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Adresa, Dodací adresa, Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 14 dní. Tyto údaje zpracováváme za účelem informace jsou nutné k zaslání individuální nabídky financování.

Vaše práva

Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email b-leasing@b-leasing.cz nebo na sídlo naší společnosti: B-LEASING CZ s.r.o., Jinačovice 29, 66434 Kuřim.