Kalkulace leasingu a úvěru online

Manipulační technika , paletové nakladače, elektrické schodolezy na úvěr

Paletový nakladač INNOLIFT doporučujeme těm, kteří přemýšlí o koupi hydraulického čela pro svou dodávku. Hydraulické čelo montované na dodávky má nosnost 500–750kg a je pevně namontované k vozu, má také výrazně vyšší pořizovací náklady. Pokud se tedy něco pokazí, nemůžete paletu naložit,
INNOLIFT je dobrá volba místo hydraulického čela v poměru cena/výkon. Pokud má dodávka poruchu, vezmete jinou a paletu naložíte a vyložíte nakladačem.

Elektrické schodolezy

Elektrické kolečkové schodolezy
jsou jednoduché, elegantní, snadno ovladatelné
jsou nepostradatelným pomocníkem při zdolávání schodů
díky své konstrukci jsou schopné zdolat i jiná než jenom rovná schodiště,jsou vybaveny elektronickou ochranou proti přetížení,jsou perfektním pomocníkem na rovině – na schodech jsou pomocníkem nezastupitelným

Odkazy

https://www.lift4u.cz/

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.