Kalkulace leasingu a úvěru online

Gastrotechnika - vybavení kuchyní a restaurací

Uvažujete nad vybavením vaší firemní kuchyně gastro technikou pomocí leasingu nebo úvěru? Za výhodných podmínek nabízíme jak leasing tak i úvěr na gastro techniku. Naše služby poskytujeme například na chladicí a mrazicí skříně, plnicí stroje, chladící a varné stoly, vinotéky, grily, konvektomaty a šokery, pece, výrobníky na ledovou tříšť,led a chlazené nápoje, lisy na těsto, varné desky, regenerátory, mycí zařízení na sklo a nádobí a jiné vybavení kuchyní a restaurací. Leasing a nebo úvěr na gastrotechniku a vybavení kuchyní či restaurací poskytujeme již od ceny 50 000 Kč bez DPH. Využijte naši online kalkulačku – nabídku leasingu nebo úvěru na gastronomie – techniku a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky.

Leasing a úvěr poskytujeme i na starší použité stroje – gastro techniku.

Gastro, Philips,Weber, Lainox,Angelo­PO,ALBA, Emax,PizzaGrou­p,Retigo, Tefal

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.