Kalkulace leasingu a úvěru online

Kotle na leasing nebo úvěr - plynové, kondenzační, na tuhá paliva, pouze pro firmy

Zvažujete pořízení kotle nebo celé kotelny do Vaší firmy pomocí leasingu nebo úvěru? Leasing nebo úvěr poskytneme například na ekologické kotle, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, kondenzační kotle, kontejnerové kotle, termoolejové kotle, teplovodní a horkovodní kotle, automatické kotle, kotle na topný olej, kotle na dřevné topiva, kotle na biomasu, popřípadě celé kotelny včetně vybavení kotelny. Leasing i úvěr zařídíme například an kotle značek Bontaz, ViessmannmWeishau­pt, Buderus GB, Logano,Atmos, Verner, WATT a další kotle. Leasing na kotle nebo úvěr na kotle a kotelny poskytneme již od ceny 70 000 Kč bez DPH. Využijte naši nabídku leasingu na kolte nebo úvěru kotlů a kotelen a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky.

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.