Kalkulace leasingu a úvěru online

Nábytek - kancelářský nábytek nebo nábytek do prodejen

Uvažujete o vybavení Vaší firemní kanceláře novým kancelářským nábytkem? Za stejných podmínek nabízíme leasing na kancelářský i kovový nábytek nebo úvěr na kancelářský nábytek. Leasing i úvěr poskytneme například na zasedací stoly, kancelářské židle, PC stoly, konferenční nábytek, recepční nábytek, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, popřípadě celé sady kancelářského nábytku a veškerý kovový nábytek. Zařídíme například leasing i úvěr na kancelářský nábytek značek Esselte, Leitz, Cazzaro, Mayer, Dike, Calypso, Vapor, Helap, Montero, Bene a další kancelářský nábytek. Kancelářský i kovový nábytek na leasing i kancelářský nábytek na úvěr poskytujeme již od ceny 50 000 Kč bez DPH. Nabízíme leasing a úvěr pro firmy na skříňky, skříně, regály apod.Využijte naši nabídku – leasing nebo úvěr na kancelářský nábytek pro firmy a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky.

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.