Kalkulace leasingu a úvěru online

Stavební stroje na leasing nebo úvěr

Uvažujete nad pořízením nového nebo staršího stavebního stroje na leasing do Vaší firmy? Nabízíme za stejných podmínek také úvěr na stavební stroje. Leasing i úvěr poskytneme například na bagry, jeřáby, nakladače, nákladní vozidla, výložníky, míchadla a míchačky, vodní čerpadla, hydraulická kladiva, zhutňovače, manipulátory, rypadla, transportéry, dumpery, vrtáky, nákladní plošiny, zvedací plošiny a další stavební techniku. Leasing i úvěr zařídíme například na stavební stroje značek Cat, Hitachi, Terex, Mustang, Weber MT, Kipor, Masalta, Wacker Neuson, Komatsu, Hytrack, Broyt, Hidromek, Kobelco, Schaeff, Atlas, JunJin, Volvo, JCB, Bobcat, Liebherr, Manitou, Yanmar a další stavební stroje. Je zde pro vás naše online leasingová a úvěrová kalkulačka leasingu nebo úvěru nových stavebních strojů. Leasing poskytujeme i na stavební stroje starší, po GO nebo repasi.
Minimální financovaná částka je 50 000 Kč bez DPH.

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.