Kalkulace leasingu a úvěru online

Výpočetní technika a software

Hledáte leasingovou společnost, která profinancuje software? My poskytujeme úvěr na software, nemusíte s ním kupovat i výpočetní techniku.
Uvažujete nad pořízením nové výpočetní techniky do Vaší firmy? Za stejných podmínek nabízíme leasing na výpočetní techniku i úvěr na výpočetní techniku. Nabízíme i samostatný úvěr na software.
Leasing i úvěr poskytneme na veškerý PC sortiment značek Philips, Sencor, Emgeton, HP, Solid, Sony, LG, Sweex, Panasonic a další.
Poskytujeme úvěr na samostatný software – např. CAD/CAM, GIS/FM, PDM řešení, projekční software pro strojírenství a stavebnictví – AutoCAD, Inventor, Revit, Map, Civil 3D, Vault, 3ds Max.
Leasing na výpočetní techniku i úvěr poskytneme již od 50 000 Kč bez DPH. Využijte naši nabídku leasingu nebo úvěru výpočetní techniky i software a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky na software a výpočetní techniku.

Odkazy

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.