Kalkulace leasingu a úvěru online

Zabezpečovací a kamerové systémy na leasing nebo úvěr , trezory na leasing i úvěr

Chcete si do Vaší firmy pořídit zabezpečovací systém či kamerový systém? Využijte naši nabídku – leasing na zabezpečovací systémy, leasing na kamerové systémy nebo úvěr na zabezpečovací systémy a úvěr na kamerové systémy a vypočítejte si leasingové nebo úvěrové splátky. Za stejných podmínek nabízíme kamerové systémy na leasing nebo na úvěr a zabezpečovací systémy na leasing nebo zabezpečovací systémy na úvěr.

Nyní nabízíme i leasing nebo úvěry na trezory bezpečnostní, pancéřové, ohnivzdorné, trezory do kanceláře, podlahy, zdi.

TREZOR
Pod tímto označením se vyrábějí a prodávají certifikované trezory, které svou konstrukcí zaručují svému majiteli maximální bezpečnost. Trezory se vyrábějí jako dvouplášťové nebo i tříplášťové, což znamená, že složení trezorové stěny se skládá ze dvou i více ocelových plášťů vyplněných např. ohnivzdornou izolací, betonem apod. Tato víceplášťová konstrukce zaručuje maximální ochranu proti vloupání do trezoru.

Odkazy

https://www.trezor.shop/

Pro urychlení vyřízení Vaší žádosti doporučujeme dodržovat tento postup:

  1. Vytiskněte si, prosím, nabídku z naší online kalkulačky.
  2. Na nabídce jsou dole uvedené doklady, které od Vás (nájemce) potřebujeme.

    Tyto podklady nám s vyplněnou a podepsanou závaznou žádostí a doložkou (která je na druhé straně žádosti) doručte. Žádost možno stáhnout zde).

  3. Doručení kopií dokladů možno emailem, také osobně nebo poštou.
  4. Originály případně ověříme u podpisu smlouvy.

Pokud máte odklad daňového přiznání za poslední rok, je potřeba dodat poslední oficiální daňové přiznání a předběžné výsledky za uplynulý rok. Také je potřeba dodat plnou moc od daňového poradce, která tento odklad potvrzuje.